Poznaj Partnera

PARTNERZY ZAGRYFKI:

BIBLIOTEKA PUBLICZNA GMINY GRODZISK MAZOWIECKI

Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki mieści się przy ul. 3 Maja 57.

To miejsce zaprzeczające jakimkolwiek stereotypom na temat bibliotek.

www.biblioteka.grodzisk.pl

PEDAGOGICZNA BIBLIOTEKA WOJEWÓDZKA IM. KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ W WARSZAWIE, FILIA W GRODZISKU MAZOWIECKIM

Biblioteka Pedagogiczna w Grodzisku Mazowieckim to Filia Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. KEN w Warszawie. Mieści się przy ul. 11 Listopada (IV piętro). To biblioteka, która gromadzi nie tylko wspaniałych ludzi, ale również nadzieję na lepsze jutro.

www.pbw.waw.pl/filia-w-grodzisku-mazowieckim/

GRODZISKI OŚRODEK KULTURY

Ośrodek powstał W 2008 r. W swej działalności realizuje szeroką ofertę, która łączy rozwój społeczno – kulturalny miasta z gospodarczo – ekonomicznym. Poza działalnością kulturalno – rozrywkowo – rekreacyjną, Centrum Kultury jest również miejscem spotkań środowisk naukowych, dyplomatycznych, czy biznesowych.

https://www.centrumkultury.eu

PARTRONI MEDIALNI ZAGRYFKI:

GRODZISKIE PISMO SPOŁECZNO-KULTURALNE BOGORIA

Grodziskie Pismo Społeczno-Kulturalne BOGORIA to lokalna prasa, w której można przeczytać o wszystkim co wydarzyło się w Grodzisku Mazowieckim i okolicach. To nie tylko ludzie z pasją, ale prawdziwy motywator ZAGRYFKI.

Siedziba czasopisma mieści się przy ul. Spółdzielczej 9
budynek Centrum Kultury, II piętro.

www.centrumkultury.eu/czasopismo-bogoria/

RADIO BOGORIA

Radio Bogoria to radio, którego największą ambicją jest dotarcie z lokalnymi informacjami do jak największej części mieszkańców regionu. Oprócz informacji, to również dobra muzyka i zespół, który budzi do życia każdego zaspanego dnia. Częstotliwość Bogorii to 94,5 FM.

Radio Bogoria mieści się: Spółdzielcza 9, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

www.radiobogoria.pl

PORTAL CZASOSTREFA.PL

Czasostrefa.pl to serwis poświęcony informacjom ze świata seriali, filmów, gier i książek, który nieustannie się rozwija. zespół portalu to ludzie z pasją, którzy chcą dzielić się swoimi zainteresowaniami z innymi. ,,Stawiamy na jakość i rzeczowość naszych publikacji. Naszym głównym celem jest dostarczanie internautom rzetelnych i aktualnych wiadomości.”

https://czasostrefa.pl

SERWIS GRANICE.PL

Granice.pl to najstarsza polska internetowa społeczność miłośników słowa pisanego, osób piszących własne wiersze, prozę, recenzje i publicystykę oraz lubiących dyskutować o książkach. początki serwisu sięgają 1999 r., a jego założycielem jest Wojciech Polak. w skrócie – wszystko o literaturze, czyli Książki, recenzje, wywiady, aktualności. Znajdzie się tam również coś dla miłośników filmów i seriali.

http://granice.pl

SPONSORZY ZAGRYFKI

LEGIMI

Legimi to wyjątkowa, mobilna biblioteka, dostępna na wyciągnięcie ręki. Na półkach Legimi czekają książki ze wszystkich gatunków. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, czy w formie ebook‘a, czy audiobook‘a. wykupując abonament czytelnik zbiera punkty mola książkowego, które może wymienić na zniżki na zakup dowolnych tytułów w Legimi.

https://www.legimi.pl

CATERING GRODZISK RESTAURACJA PIKNIK

Oferta Piknik Catering tworzona jest indywidualnie dla klientów w oparciu o ich konkretne potrzeby. firma przygotowuje „finger foods” na imprezę koktajlową, menu na rodzinną uroczystość, całodniową konferencję lub kolację dla znajomych. Restauracja piknik mieści się na ul. Bratniaka 26 (w parku Skarbków) w Grodzisku Mazowieckim.

https://piknikgrodzisk.pl/catering/


Chcesz dołączyć do grona partnerów bądź patronów medialnych ZAGRYFKI? Skontaktuj się z nami! kontakt@festiwalzagryfka.pl